Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY VSTUPENKY TÝDEN ZÍTRA DNES KALENDÁŘ PRODEJNY NÁPOVĚDA REKLAMA ZPRÁVY ENCYKLOPEDIE
Návrat na hlavní stranu
Úterý 12. listopad 2019 (15:08 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Štír
Benedikt - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Artos

Fulltext
NÁŠ TIP: Nastavte si Kalendář jako výchozí domovskou stránku.

 

Pedagogicko psychologická poradna v Bílovci

Elokované pracoviště Pedagogicko-psychologické poradny Nový Jičín, bylo od září 2002 otevřeno v Bílovci.

Do roku 1999 byl jediným pracovištěm PPP Nový Jičín na celém okrese. Od roku 1999 bylo zřízeno pracoviště ve Studénce, kde pracovali celkem 3 lidé. Studénka ovšem není tak dobře dopravně dostupná jako Bílovec, proto bylo zahájeno jednání s vedením města Bílovec, jehož účelem bylo vytipování vhodných prostor. Rada města vyšla požadavkům PPP Nový Jičín plně vstříc a nabídla k pronájmu prostory na ul. Příkopní, tam kde dříve byl sociální odbor Městského úřadu v Bílovci a kde v současné době v I. patře sídlí kontaktní místo dávek státní sociální podpory. Částka za pronájem prostor je symbolická, poradna hradí pouze náklady na energie a provoz.

V bílovecké poradně pracují v současné době 2 zaměstnanci: Mgr. Marek Khýr, psycholog a Mgr. Marie Sauerová, speciální pedagog.
Jedním z nejčastějších problémů, které poradna řeší jsou problémy s výukou. Objednávky na vyšetření přicházejí nejen z podnětů školy, ale také ze strany rodičů. Objednávky jsou přijímány denně od 7 - 15.30 hodin.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Pedagogicko psychologická poradna v Bílovci
Mgr. Jiří Novák
Příkopní
743 01 Bílovec
Česko (CZ)
tel: (+420) 556 771 144

LOKALIZACE


Typ záznamu: Poradna
AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 56, 18.10.2002 v 11:52 hodin
Copyright 1998-2019 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

V listopadu hřímí - sedlák vesnou sní.
Když ještě v listopadu hřmívá, úrodný rok nato bývá.
Listopadové hřmění pšenice ve zlato mění.
Když krtek v listopadu ryje, budou na vánoce létat komáři.
Stromy-li v listopadu kvetou, sahá zima až k létu.
Když dlouho listí nepadá, tuhá zima se přikrádá.
Padá-li listí v listopadu, jistě brzy přijde led, ale dlouho nepobude.
Když se v listopadu hvězdy třpytí, mrazy se brzo uchytí.
Studený listopad - zelený leden.
Padá-li první sníh, novembris, když země nebude zmrzlá, velikou škodu osení učiní a je vyleží aneb osení se pod sněhem paří a hnije. Ale jestli padne sníh, když země nejprve zmrzne, jest osení užitečný, nebo ono bezpečně v teple pod sněhem ve zmrznuté zemi leží.
 
12.11.2001: Krátce po startu z newyorského letiště J. F. K. se zřítil letoun Airbus společnosti American Airlines s 225 lidmi na palubě. Dopadl na hustě obydlenou část newyorského Queensu. Hlavní světové burzy zachvátila panika. Vlna výprodejů postihla především akcie leteckých společností.
12.11.2001: Prezident Vladimir Putin odletěl do USA, kde obě velmoci po jednání oznámily, že zhruba o dvě třetiny zredukují jaderně zbrojní arzenál.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz